Manşetler

Birleşik Özgürlük Güçleri: MLKP Komutanı Hüseyin Akçiçek ve HPG Gerillası Oğuz Aksu Ölümsüzdür!

28 Ağustos’ta Nurhak’ta şehit düşen MLKP/FESK Kürdistan Kır Birliği Komutanlarından Hüseyin Akçiçek’e (Alişêr Deniz) ve HPG Gerillası Oğuz Aksu’ya ilişkin açıklama yapan Birleşik Özgürlük Güçleri, “Faşizme karşı savaşırken yitirdiğimiz tüm devrim şehitleri, devrimci savaşımızın yol göstericileridir. Düşmanın tüm saldırılarına karşı birleşik devrim mücadelesini yükselterek zafere doğru yürüyüşümüzü sürdürecek ve yoldaşlarımızın düşlerini kurduğu Türkiye ve Kürdistan birleşik devriminin zaferini yoldaşlarımıza ve tüm şehitlerimize armağan edeceğiz.” dedi.

 

Açıklamanın tam hali :

 

MLKPKomutanı Hüseyin Akçiçek ve HPG Gerillası Oğuz Aksu Ölümsüzdür!

 

AKP faşizmi savaşı sınırlar dışına yayarken devrimci güçler de Türkiye ve Kürdistan dağlarında birleşik mücadeleyi yükseltmektedir. MLKP/FESK Kürdistan Kır Komutanlarından Hüseyin Akçiçek (Alişer Deniz) ve PKK Gerillalarından Oğuz Aksu 28 Ağustos’ta Nurhak’ta faşist devletin ordu güçleriyle giriştikleri çatışmada son mermilerine kadar savaşarak ölümsüzleşmişlerdir.

 

Yoldaşlarımız kesintisiz devrimci savaşımımızın en ön saflarında yer almış, devrimin ihtiyaçlarına cevap olacak görevleri gerçekleştirmede örnek olmuş, Türkiye ve Ortadoğu birleşik devrim mücadelesini ileriye taşımış ve teslim olmayan bir feda kuşağının takipçisi olmuşlardır.

 

Faşizme karşı savaşırken yitirdiğimiz tüm devrim şehitleri, devrimci savaşımızın yol göstericileridir. Düşmanın tüm saldırılarına karşı birleşik devrim mücadelesini yükselterek zafere doğrıu yürüyüşümüzü sürdürecek ve yoldaşlarımızın düşlerini kurduğu Türkiye ve Kürdistan birleşik devriminin zaferini yoldaşlarımıza ve tüm şehitlerimize armağan edeceğiz.

 

Devrim Şehitleri Ölümsüzdür!
Yaşasın Siper Yoldaşlığımız!
Yaşasın Devrim Yaşasın Sosyalizm!

 

Birleşik Özgürlük Güçleri

 

2 Eylül 2017

Yazdır e-Posta

Brosurler

Devrimci Cephe Broşür Dizisi